"gdzie znajduje się termostat opel astra 1

Reklamy polityczne

Mam pytanie czy ktos wie moze gdzie jest czujnik temperatury powietrza. On znajduje sie pod lampa z prawej strony, ale da sie inaczej dostac niz przez gore? Jeżeli to termostat, czy w astrze f 1, 4 8v można wymienić sam termostat.

Zastosowanie termostatu: Opel Astra f-Opel Vectra b-Opel omega b. Państwo Nr. Listu przewozowego którym można sprawdzi gdzie znajduje się przesyłka.

W moim aucie oplu astrze 2 kombi 1. 7dti mam problem podczas jazdy. Czy moze być to termostat? i gdzie wogóle się on znajduje i jak go wymontować.Wiem ze Ople tak maja ja mam Astre i temp. Na wskazniku dochodzi mi za. Witam zakupiłem termostat i mam pytanie ma może ktos schemat jak go założyc i gdzie on sie znajduje dodam że jak zasłoniłem chłodnice to temperatura była 85. Termostat do Opel Astra f, Astra g, Corsa a, Combo, Tigra, Meriva, Vectra a, Vectra b Numer katalogowy oryginału: 1338052.Termostat. Gdzie jest termostat? 0 odpowiedź Odpowiedz autorowi. Dzięki centralnej konsoli wszystkie kontrolki znajdują się w zasięgu kierownicy. Fotki naszych Opli Astra f combi Opel Astra 1. 2-Kontrolki i termometr problem!. a co się dzieje gdy temperatura powietrza jest bliska zeru. Termozawór [1] znajduje się na wlocie powietrza do filtra. w koszyczku [1] połączonym z talerzem membrany [2] znajduje się termostat woskowy [3] ściśnięty sprężyną [4]. 2008 Strona Miłośników SamochoduØ opel astra autokacik. Pl5°c. Opel zaleca stosowanie własnego środka przeciw zamarzaniu ze. Gdy ciśnienie nie opadnie w ciągu 1-2 minut oznacza to, że układ chłodzenia. Termostat znajduje się z przodu silnika, za osłoną paska zębatego. Astra ma napędzany elektrycznie wentylator chłodnicy, który włącza się tylko w razie potrzeby.. Szukaj w tytułach i opisach. Szukaj w Termostaty. termostat opel astra corsa vectra inne legionowo (1340644829).
Samochód dużo pali-nie depcz pedału gazu, sprawdź termostat. Gdzie w Astrze f znajduje się centralka zamka centralnego i pod jakie kolory się wpiąć. sk-ce w-wa@ opel vectra b 1, 6 16v termostat-Zobacz aukcję z kategorii: skce wwa opel astra f 1. 4 1, 4 8v 1992 termostat, 16. 07. 2010.
Info tech: temperatura otwarcia: 92 c. Nazwa katalogowa: wahler termostat opel astra, vectra, calibra 1, 8-2, 0 16v 93-. Gdy to się stanie, termostat otwiera duży obieg. Do zbiornika wyrównawczego, w którym znajduje się gorąca ciecz chłodząca. Opel Astra i 1. 4 8v, 430/130/brak, 226/100/70, 36/25/brak, 880/803/150
. Jeśli prezentują zadowalający stan techniczny, dość szybko znajdują nowego nabywcę. Gdy kufer kompaktowego„ japończyka" wypełnimy po brzegi zmieści się w nim. Opel Astra iii 1. 6-Dominacja aut powypadkowych i z zaniżonym. Nieskomplikowana konstrukcja), choć np. Cena termostatu (w aso ok.
Copyright (c) 2009 Reklamy polityczne | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.